OS ČUS ZLÍN NABÍZÍ BEZPLATNOU POMOC PŘI ZPRACOVÁNÍ DOTAČNÍCH ŽÁDOSTÍ

Vážení sportovní přátelé,

v souvislosti s vyhlášením dotačního programu MŠMT „Můj klub 2020“ obdržela v posledních dnech řada sportovních organizací e-mailové komerční nabídky na zpracování dotačních žádostí.

Okresní sdružení České unie sportu Zlín si proto dovoluje připomenout, že dotační poradenství poskytuje svým členům již mnoho let bezplatně, a to jako jednu z mnoha členských výhod.

Spolu s vypsáním dotací pro rok 2020 jsou do sportovních klubů a tělovýchovných jednot intenzivně distribuovány různé lokální i celostátní komerční e-mailové nabídky na placené asistence při administraci žádostí.

Okresní sdružení České unie sportu Zlín nabízí svým členům obdobné služby zcela zdarma – nabízí nejen průběžný infoservis o novinkách a změnách, ale také e-mailové, telefonické či osobní konzultace při sestavování žádostí o dotace a jejich vyúčtování. Odborná činnost a pomoc TJ/SK jsou součástí hlavního poslání jednotlivých krajských a okresních pracovišť České unie sportu, mezi která patří také OS ČUS Zlín.

V případě dotazů či zájmu o konzultace se kdykoli můžete na nás obrátit,  telefon Pavel Brímus – 608881444, Zdenka Kolaříková – 602547954 nebo na e-mailové adrese oscuszlin@gmail.com.

 

V této souvislosti si vás dovolujeme pozvat na pracovní seminář zaměřený na problematiku podávání žádostí na dotační program MŠMT „Můj klub 2020“.

Seminář proběhne ve středu 16. října 2019 v 16.30 hodin v salonku hotelu Garni ve Zlíně, náměstí T. G. Masaryka 1335 (vedle hotelu Moskva).

S pozdravem a přáním hezkého dne

Pavel Brímus

PS: v příloze naleznete dopis od náměstka MŠMT pana Karla Kováře, kde v závěru dopisu oceňuje nabídku spolupráce se servisními centry ČUS a konstatuje, že chybovost při zpracování a podávání žádostí TJ/SK přes servisní centra sportu ČUS významně snižuje administrativní zátěž MŠMT.

Dopis MŠMT – K. Kovář

 

Publikováno
V rubrikách Aktuality