Výzva k podávání nominací + formulář Trenérka / cvičitelka roku 2019

Vážení sportovní přátelé,

v příloze naleznete výzvu k nominacím na Trenérku / cvičitelku roku 2019. Ve výzvě naleznete odkaz na on-line formulář, do kterého se nominace vyplňuje a přímo odešle pořadateli.

Nominace Trenérka, cvičitelka roku 2019

Jedná se o každoroční akci Komise rovných příležitostí Českého olympijského výboru, vrcholící slavnostním setkáním úspěšných dobrovolných i profesionálních trenérek a cvičitelek, na kterém převezmou ocenění za svoji práci za přítomnosti nejvyšších představitelů českého sportu. Fotografie z loňské akce možné shlédnout zde: https://www.olympic.cz/media/fotoslozka/1206?backToSuperfolder=1&type=foto.

Nominace mohou podávat okresní a krajská pracoviště ČUS a národní sportovní svazy. Každoročně se oceňuje kolem třiceti osobností. Je proto pravděpodobné, že při podání dvou nebo více kandidatur bude úspěšná maximálně jedna.

Do nominačního formuláře prosím vyplňte do rubriky Kontaktní osoba nejen jméno, ale krátce i název vaší organizace (např. OS ČUS Zlín).

V případě dotazů kontaktujte Český olympijský výbor prostřednictvím e-mailu info@olympic.cz nebo telefonu +420 271 730 622.

Prosím respektujte uzávěrku nominací – 24. února 2020.

S pozdravem

Pavel Brímus

Publikováno
V rubrikách Aktuality