MŮJ KLUB 2021 – postup

Doporučujeme tento postup:

  1. Ti z vás, kteří ještě nejsou registrování do Rejstříku sportu musí provést registraci (www.rejstriksportu.cz).
  2. Jakmile budete zaregistrováni, nahrajte do Rejstříku sportu svoji členskou základnu – tady můžete použít členskou základnu z IS ČUS (po přihlášení do IS ČUS v sekci členové kliknete na „Export rejstřík“, jakmile se vám soubor stáhne, otevřete jej, dáte soubor à uložit jako à soubor si pojmenujete, jak budete chtít à uložit jako typ: musí být CSV (textový soubor s oddělovači) a takto uložený soubor zavřete). Poté už jej neotvírejte. V Rejstříku sportu dáte Import/Export a tam nahrajete členskou základnu, kterou jste si uložili.

V případě, že se vám objeví při nahrání importu zpracováno s chybami a protokol chyb je prázdný, tak mi dejte vědět.

Samozřejmě pokud nechcete, nemusíte používat členskou základnu z IS ČUS. V sekci Import/Export můžete stáhnout také prázdný formulář sportovci/trenéři a vyplnit v něm povinné údaje (jméno, příjmení, rodné číslo, datum narození, státní občanství, druh osoby, sportovcem od a druh sportu). Jakmile tento soubor vyplníte, tak jej poté nahrajete zpět do Rejstříku sportu.

  1. Poté v Rejstříku sportu doplňte sekci „Statutární orgány“.
  2. Překontrolujte a doplňte údaje „Sportovní organizace“ (kontakty organizace, bankovní spojení, …).
  3. Jakmile budete mít vše překontrolované a správně vyplněné, přejděte na „Podání/aktualizace žádosti o dotaci“. Manuál k vyplňování žádosti naleznete zde.

V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat buď telefonicky nebo e-mailem. Jsme vám plně k dispozici.

S pozdravem

Pavel Brímus

Publikováno
V rubrikách Aktuality